Elektrokoloběžky

Jízda na kole nebo elektrokole představuje pro většinu z nás docela běžnou sportovní činnost nebo také nutnost, jak se přesunout z jednoho místa na druhé.

Ale stoupnout si na elektrickou koloběžku, odrazit se jednou nebo dvakrát nohou od země, zmáčknout prstem páčku akcelerometru a pak už se jen kochat okolní krajinou, to může být nepředstavitelné a současně lákavé.

Hlavou se vám začnou honit nezodpovězené dotazy typu: Uměl(a) bych to ještě? Je to jen dětská hračka nebo mě to někam coby dospěláka doveze?

Začnete z přirozené zvědavosti hledat dostupné informace a ejhle! Dočtete se, že se na tom dá ujet 20 - 30 km a to docela svižným tempem, kdy většině cyklistů ukážete svá záda bez ohledu na věk a pohlaví. Po jízdě elektrokoloběžku v práci, doma nebo na dovolené napájecím adaptérem za pár hodin dobijete a můžete opět vyrazit.

Pokud po vstřebání těchto informací pocítíte mírné brnění po celém těle a začnete si představovat, kam všude byste si zajeli, koho a co všechno navštívili, vaše diagnóza je jasná - CHCI TO.

Nyní se ve vaší hlavě vyrojí nové důležité otázky, na které se už odpověď hledá docela těžko, pokud jste dosud neměli možnost na elektrickou koloběžku stoupnout a ujet alespoň pár desítek kilometrů :

  • Jaký výkon by měla elektrokoloběžka mít, aby mě vyvezla k nám do kopce?
  • Jakou maximální rychlost mám u dobré elektrokoloběžky požadovat?
  • Jak se mám orientovat v různých parametrech baterií pohánějících elektrický motor koloběžky?
  • Bude mi stačit elektrokoloběžka s menší a levnější baterii nebo si mám raději koupit větší baterii s 2 - 3 krát delším dojezdem, než je výše uvedený?
  • Ocením při jízdě odpružení předního i zadního kola nebo se jedná o zbytečnost?
  • Mám si pořídit skládací nebo neskládací elektrokoloběžku?
  • Je dobré pořídit si i sedlo?
  • A co blinkry, mít či nemít na elektrické koloběžce blinkry?

Na všechny tyto i další otázky vám kvalifikovaně odpovíme díky tomu, že na koloběžkách denně jezdíme. Praxe nám sama na tyto otázky již odpověděla.

 

 

Vyzkoušejte si jízdní vlastnosti elektrické koloběžky v okolí prodejny. Pokud potřebujete pro své rozhodnutí ke koupi více času, zapůjčíme vám elektrokoloběžku na otestování v reálných podmínkách.

 

Při zapůjčení elektrické koloběžky skládáte vratnou kauci 3000,- Kč, kterou vám po ukončení zápůjční doby vrátíme zpět.

Kauce slouží pro případ pokrytí škod způsobených na půjčené koloběžce a lze ji uhradit v hotovosti nebo platební kartou před předáním koloběžky.

Zaplacené půjčovné (max. za 2 dny) vám bezezbytku vrátíme, zakoupíte-li si u nás elektrokoloběžku do 14 dnů od data zapůjčení.

 

V půjčovně ve Zlíně vám předáme pravidelně servisované stroje s plně nabitými bateriemi a po krátké instruktáži můžete vyrazit objevovat nepoznané prožitky.

Potřebujete, abychom vám elektrokoloběžky dovezli na vámi určené místo a zase odvezli? I to umíme zařídit.

 

 

Rezervujte si včas vhodný termín pomocí následujícího rezervačního systému.

 

Rezervovat elektrokoloběžku

Terra Mia City 600W elektrokolobezka
od 29 240 Kč

Ekonomická varianta elektrické koloběžky Terra Mia City 600W bez zadního odpružení má...

ST52V600W1002 21AH BLACK
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení