Půjčovna elektrokoloběžek

 

Jízda na kole nebo elektrokole představuje pro většinu z nás docela běžnou sportovní činnost nebo také nutnost, jak se přesunout z jednoho místa na druhé.

Ale stoupnout si na elektrickou koloběžku, odrazit se jednou nebo dvakrát nohou od země, zmáčknout prstem páčku akcelerometru a pak už se jen kochat okolní krajinou, to může být pro mnohé dosud nepoznaný pocit, který láká k vyzkoušení.

Půjčíme vám i vašemu partnerovi elektrokoloběžky, abyste mohli vyrazit na cyklistickou stezku a osahali si,  "jaké to je".

V půjčovně ve Zlíně vám předáme pravidelně servisované stroje s plně nabitými bateriemi a po krátké instruktáži můžete vyrazit objevovat nepoznané prožitky.

Potřebujete, abychom vám elektrokoloběžky dovezli na vámi určené místo a zase odvezli? I to umíme zařídit.

 

Ceny půjčovného

Zápůjční doba 2 hodiny  1 - 7 dní více než 7 dní
Zápůjční cena (Kč) 360,- 590,-/den 531,-/den

 

Při zapůjčení elektrické koloběžky skládáte vratnou kauci 3000,- Kč, kterou vám po ukončení zápůjční doby vrátíme zpět.

Kauce slouží pro případ pokrytí škod způsobených na půjčené koloběžce a lze ji uhradit v hotovosti nebo platební kartou před předáním koloběžky.

 

Zaplacené půjčovné (max. za 2 dny) vám bezezbytku vrátíme, zakoupíte-li si u nás elektrokoloběžku do 14 dnů od data zapůjčení.

 

Rezervujte si včas vhodný termín pomocí následujícího rezervačního systému.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení